1

Téma: Co dělat, když potřebujete změnu v partnerském životě - pro ženy

Sex s partnerem Vám vyhovuje, ale trošku se z něj stává stereotyp? Ráda byste trošku změny a vzrušení, ale stydíte se o tom s partnerem mluvit? Nebo se partner  tváří tak, že jemu všechno vyhovuje. Jde o Vás, jestli Vy chcete změnu, vezměte to do svých rukou. Ale jako se vším, opatrně a pozvolna, udělejte to tak, aby s dalšími nápady a inspiracemi přišel partner sám. Věřte, že až uvidí Vaše nadšení a vzrušení, začne ho to bavit velmi rychle.

1)Pokud se stydíte, zkuste trošku alkoholu – můžete to spojit s večeří, kterou mu uvaříte,  sexy se obléknete, klidně i podpatky a celý večer můžete zahájit tím, že celý večer jste plně k jeho dispozici a budete plnit jeho přání. Uvidíte, s čím vším přijde...
2)Můžete udělat sama vstřícný krok a můžete mu napsat dopis, sms, email (cokoliv,co usoudíte za vhodné), kde mu popíšete Vaše erotické představy a fantazie (pokud jsou „drsnější“, doporučujeme začít něčím odlehčeným, aby se partner nevyděsil, znáte je...)
3)Další level je popovídat si o vašich vzájemných fantaziích v posteli, raději bychom načasování volili po sexu. Volte slova, aby si nemyslel, že s jeho výkony nejste spokojená. Platí pravidlo, chválit, chválit, chválit a navíc, pokud je rozumný, sám dobře pozná, zda se Vám líbí, co s Vámi v posteli provádí.
4)Promluvte si na rovinu o tom,co by se Vám líbílo…Dobrý způsob je začít mu vyprávět, že jste měla sen… nebo Vám kamarádka vyprávě atd. Fantazii se meze nekladou.
5)Nechte pohozený na viditelném místě časopis, kde je článek na podobné téma
6)Pošlete mu odkaz, kde se píše o erotických fantaziích a hrátkách pro páry.

A kdyby si to přece jen nějaký pán přečetl, co Vy na to? Prozradíte, co by na Vás zabralo, jak Vy byste si přál, aby Vás partnerka překvapila?