1

Téma: Články, které jsme publikovali na jiných webech

Čas od času šíříme naše "moudra" i prostřednictvím jiných webů a portálů, protože témata jako jsou "sex, erotika, erotické pomůcky a další" jsou věčná a zajímají spoustu lidí.
Pokud byste nenašli, co hledáte, napište nám:-)

2

Re: Články, které jsme publikovali na jiných webech

Jak si vybrat erotickou pomůcku

1)Na co myslet, když si chcete,dámy, pořídit erotickou pomůcku pro sebe?

Ujasněte si, na co a jak budete chtít erotickou pomůcku používat, zda si přejete multifunkční a univerzální pomůcku nebo specialistu v daném „oboru“.
Dále zapřemýšlejte nad svými možnostmi a zkušenostmi. V popisech jednotlivých produktů se odkazujeme na naše zkušenosti a tím Vám, alespoň doufáme, usnadníme výběr.

Doporučujeme příliš se nezaměřovat na barvu výrobku, byť má pomůcka zaujmout i na pohled. Věřte nám, že barvu erotické pomůcky po prvním orgasmu řešit nebudete.

Ujistěte se, že nemáte na nějaký z materiálů použitých k výrobě erotické pomůcky prokázanou alergii. Nejčastější alergie bývá na latex. Výrobky z materiálů, na které máte alergii, nepoužívejte!

2)Na co myslet, pokud chcete pořídit erotickou pomůcku jiné dámě jako dárek?

Pokuste se zjistit co nejvíce informací o sexuálním životě, zkušenostech s erotickými pomůckami a erotických touhách obdarovávané osoby.
Stanovte si finanční rozmezí hodnoty dárku.

I v tomto případě doporučujeme příliš se nezaměřovat na barvu výrobku, byť má pomůcka zaujmout i na pohled. Věřte nám, že barvu erotické pomůcky po prvním orgasmu obdarovaná osoba řešit nebude.

Pokuste se zjistit, zda ten, komu bude erotická pomůcka darována, má na nějaký z materiálů prokázanou alergii, ta nejčastější bývá na latex. Výrobkům z materiálu, u kterých je podezření na alergii, se vyhněte. Pokud si nejste jisti, všeobecně doporučujeme volit silikonové výrobky, zde je nejmenší procento pravděpodobnosti na alergii.

3)Jak vybrat správnou velikost vibrátoru?

Vibrátor se pocitově chová uvnitř pochvy trochu jinak než skutečný penis. Platí pravidlo pro dámy: to, na co jste zvyklá doma, zmenšete o třetinu a to je ta správná velikost vibrátoru pro Vás, samozřejmě pokud tedy nejste vyznavačka extrémních praktik, kdy cíleně chcete opravdu velké výrobky.

Ženy citlivější (ženské problémy) by rozhodně měly sáhnout po výrobcích ze silikonu, u nich mají jistotu, že takto již podrážděné prostředí pochvy a dělohy nepodráždí ještě navíc nevhodným materiálem.

Pro mladé dívky doporučujeme vibrátor široký maximálně 3 cm. Průměr se pohybuje od 2,5 cm do 4 cm šířky, širší už jsou brány jako velmi výrazné.

4)Dá se nějak zevšeobecnit to, co je třeba vzít v potaz při výběru erotické pomůcky?

Buďte sami k sobě upřímné. Ujasněte si, jak moc jste odvážné a co očekáváte od erotické pomůcky. Ten, kdo ji bude používat, budete Vy, měla by tedy vyhovovat na 100% Vám. Spoustu informací se dočtete v popiskách, které jsou propracované tak, abyste si udělala co nejkonkrétnější představu, co která pomůcka dělá. Pokud nemáte vůbec žádné zkušenosti s pomůckami, doporučujeme ve vyhledávání zaměřit se na pomůcky, které mají uvedeno „1.erotická pomůcka“.

Publikováno na webu www.dama.cz

3

Re: Články, které jsme publikovali na jiných webech

Tipy na oživení sexuálního života

1)Nejčastější „zabijáci“ uspokojujícího sexuálního života?

Dávno už Váš sexuální život není co býval? Vášeň, co jste s partnerem zažívala, se po společných letech vytratila? Už Vás ničím nepřekvapuje? Sex probíhá jednou za čas a spíš tak z povinnosti nebo si poslední sex ani nepamatujete? Vzrušuje Vás ještě Váš partner? Pokud jste si na některou z otázek odpověděla „ne“, je ten nejvyšší čas, vzít pomyslné otěže do Vašich rukou.

Problémem mnoha žen je nedostatečná aktivita, přála byste si, aby Váš partner se stal romantickým a citlivým a zároveň vášnivým a dominantním mužem, který se Vás bez řečí zmocní (a samozřejmě uspokojivě uspokojí). Nejen že chcete nemožné, ale zásadní otázka je a co pro to děláte Vy? Pokud něco, chcete, musíte si o to nejen říct, ale zároveň začít i jednat.

2)Čím začít? Modelová situace - několikateleté manželství/ vztah, s většími dětmi...

Pokud nevíte, čím začít, začněte u sebe. Žena by především měla být ženou a využít svých ženských zbraní. Kdy jste si naposledy udělala radost? Kdy jste byla na masáži, kosmetice či u kadeřníka? A nevymlouvejte se na peníze, spoustu relaxačních zážitků si můžete dopřát i v teple svého domova, i když se o Vás stará někdo jiný, je rozhodně pohodlnější.

Můžete se domluvit s kamarádkou a udělat si např. zkrášlovací odpoledne, když budete sama doma. Když se budete totiž cítit odpočinutější, krásnější, budete se cítit také sebevědomější, což Vaše okolí jistě ocení. Nemusíte ani zhubnout 20 kg, abyste si mohla připadat sexy, pokud máte nějaké to kilo navíc, naučte se ho nosit a mít ráda.

3)Co dál?

Jedno moudro praví, že nejlepší makeup je úsměv a my s tím naprosto souhlasíme. Dobrá nálada, zdravé sebevědomí, přiměřená péče o Váš zevnějšek – tohle všechno dělá divy. Dovolte si experimentovat i s oblečením. Kdy jste například měla naposledy něco s výstřihem? Říkáte si, že jste na to moc (doplňte si podle svého – stará, mladá, hubená, tlustá…). A kdo to určuje?

Nejste na sebe trošku moc přísná? Buďte na sebe trošku hodnější, protože budeme přitvrzovat. Jsme přesvědčeni, že Vaší změny, jak zevnějšku, tak v oblékání, zvlášť budete-li teď víc provokativní, si Váš partner všimne a možná začne i žárlit. Teď je to na Vás, abyste mu dala najevo, že je to i kvůli němu, že se mu chcete líbit.

4)Jaké konkrétní tipy bychom Vám doporučili?

Je těžké dávat všeobecné rady pro všechny, v podstatě je na Vás, abyste zjistila (pokud to ještě nevíte, co má Váš partner rád a co ho vzrušuje). Někdo je na hezké prádlo, boty na podpatku, někdo chce být sveden, někdo zase musí být lovec, někomu stačí uvařit dobré jídlo…

Doporučujeme, abyste spolu začali o „těhle“ věcech také komunikovat, pokud si netroufáte zeptat se osobně, využijte vymoženosti moderní technologie – napište partnerovi sms, email nebo buďte trošku „klasici“ a napište mu dopis. Ujasněte si také Vy sama, co Vám by se líbilo, co Vás by vzrušovalo a řekněte si o to. Pak už nezbývá jen zkoušet, hrát si a užívat si.

Publikováno na www.dama.cz

4

Re: Články, které jsme publikovali na jiných webech

Ženy a masturbace

1)Myslíte si, že je masturbace škodlivá?

Společnost a rodiče se nám od malička snaží tvrdit, že ano. Že dotýkat se sebe sama je „špatné“. A když se myjete, tak se sama sebe nedotýkáte? Myslíte si, že je to špatné? Připomíná nám to jednu hru od Američanky Eve Ensler Monology vagíny, kde jedna žena prohlásí, že svojí vagínu nikdy neviděla. Masturbace je běžná věc a je na každé ženě, zda masturbovat chce a bude či nikoliv. Jediné, co je nebezpečné, k masturbaci používat kromě ruky, erotických pomůcek, různé, mnohdy bizardní a třeba i ostré předměty.

2)Co pro masturbaci používat?

Jak už jsme zmínily výše, nejběžnější jsou ruka, erotické pomůcky a sprcha. Rukou je poněkud méně pohodlné a může Vás bolet, takže pro pohodlnější dámy a ty, které chtějí větší výkon, doporučujeme erotické pomůcky. Je jich široký výběr, různé délky, šířky, tvary a také různé materiály. Na trhu je široký výběr pomůcek různých tvarů, velikostí, materiálů, že si jistě vybere každá z Vás. Znovu na Vás, milé dámy, apelujeme, prosím používejte pouze předměty pro masturbaci určené. Historky o různých druzích ovoce či zeleniny (nejznámější jsou mrkev či okurka), různých sprejích, či jiných bizardních předmětech, bohužel jsou realitou. Myslete na to, že co jde dovnitř, nemusí vždy jít dobře ven a určitě to poslední, co si přejete, je skončit na pohotovosti. Ani ta obligátní sprcha není zcela vhodná, proud vody směřující do vaginy mění přirozené PH a může způsobit problémy. Dbejte na bezpečnost a pokud nemáte nic k dispozici, použijte ruku.

3)Souvisí masturbace s Vaším sexuálním životem?

Pokud máte problémy s dosažením orgasmu, příčin může být několik. Zásadní je ale otázka, zde Vy sama jste schopná dosáhnout orgasmu, ať už rukou či za pomoci nějaké erotické pomůcky. Pokud je Vaše odpověď „ano“, problém bude nejspíše ve Vaší hlavě, či jste zrovna pod stresem, máte hodně práce či jiných starostí (pokud problém s dosažením orgasmu trvá delší dobu, doporučujeme navštívit odborníka). Pokud je však Vaše odpověď „ne“, že sama při masturbaci nedosahujete orgasmu, nebo masturbaci sama neprovádíte, odpovězte si, milé dámy, na další otázku, jak Vás má Váš partner uspokojit, když Vy sama nevíte, jak na to…

4)Co dělat, když Vám masturbace přijde „divná“?

Spousta žen na otázku, zda masturbují v případě, že jsou zadané, odpoví, že ne, že na to mají partnera. Je to volba každé ženy a rozhodně se nenechte nikdy do ničeho nutit. Nejen sex, ale i masturbace by měla být především zábava. Taková hra a objevování nepoznaného, můžete si přidat jako dobyvatelka neobydlených území. Jako se Vám mohou měnit chutě u jídla, stejně tak se Vám mohou měnit sexuální chutě. Můžete si z toho udělat takový rituál, kdy budete mít čas jen pro sebe, můžete si zapálit svíčky, navodit příjemnou atmosféru Vaší oblíbenou hudbou, nebo si napustit vanu, udělat si masáž Vašeho těla a nechat rozehrát Vaší fantazii. Ve Vašich představách můžete být kdokoliv - slavná hvězda či pokojská na zámku, příběh, který se bude odehrát je jen a jen na Vás a Vaši fantazii. Dle zkušeností členek týmu není nic lepšího než po náročném dni, kdy Vás všichni od rána štvou a rozčilují, udělat si takovouhle chvilku pro sebe.

Publikováno na www.dama.cz

5

Re: Články, které jsme publikovali na jiných webech

Ženy a orgasmus

1)Je při sexu nutné dosáhnout orgasmu?

Nutné to samozřejmě není, ale je to taková pomyslná třešnička na dortu. Pro některé ženy je nemyslitelné, že by při sexu nedosáhly orgasmu (ty „šťastnější“ dosahují dokonce několikanásobných orgasmů) a některé ženy zase orgasmu nedosahují a nepřijde jim to divné. Příčiny mohou být různé – dlouhodobý stres, problémy, únava, nemoc, ztráta partnerovy fyzické přitažlivost, zdravotní problémy či další. Pokud Váš problém trvá delší dobu a chcete s tím něco dělat, doporučujeme navštívit odborníka. Rady a tipy, které navrhujeme zkusit, najdete níže.

2)Není orgasmus přeceňovaný?

Ženy a orgasmus, orgasmus jako takový, jeho intenzita, druhy orgasmů, tohle a vše kolem orgasmu je věčné a oblíbené téma. Odborníci zkoumají, kdy dosáhnout orgasmu, jak je silný, hledá se „viagra“ pro ženy. Problém nás žen je, že občas moc přemýšlíme. Necháme příliš působit hlavu. Věřte, že multitasking (zvládání víc úkolů na jednou) je občas na škodu, zkusme v tomhle být trošku jako muži. Naopak vědci postupně přicházejí na to (asi američtí vědci :-), protože vždy vše objeví američtí vědci), že je naopak dobré soustředit se na jednu věc a tu dělat pořádně, než milion věcí najednou a na půl. Zkuste při sexu, vnímat pouze své tělo a partnerovo. Myšlenky na to, že je potřeba vymalovat strop, co jste zapomněla koupit, nebo co musíte udělat do práce, zrovna nejsou na místě.

3)Co dělat, když partner v sexu nevydrží dlouho a Vy svůj orgasmus nestihnete?

Pokud je partner pouze sobecký a o Vaše uspokojení mu vůbec nejde a Váš sex vypadá ve stylu „dovnitř, ven, dovnitř, ven, konec“, tak je na místě si s partnerem promluvit, že takto z toho nic nemáte. Třeba partner získal dojem, že takhle Vám to vyhovuje. To je jedna varianta, druhá je, pokud partner má problémy s předčasnou ejakulací, či nedostatečnou erekcí. I tady nemusíte zoufat, je pár způsobů, co s tím.

Doporučujeme problém podchytit co nejdříve a co nejdříve ho začít řešit. Existují tzv. erekční kroužky, které se nasadí na penis přímo u kořene, když je vzrušený. Tento kroužek pak zabrání ochabnutí a Vy si tak sexu můžete užívat déle. Další varianta – v případě, neschopnosti či špatné erekce – je vakuová pumpa, ta pomůžete (přečtěte si návod a pozor na zdravotní komplikace, pumpa není vhodná pro muže s cukrovkou a cévními chorobami). Dále také znecitlivující přípravky na penis. V méně závažných případech pomáhají různé mentální techniky (před vyvrcholením myslet na něco asexuálního např.) a trénink.

Univerzální rada neexistuje, různí muži, různé řešení. Je také na Vás, abyste byla ohleduplnou partnerkou, sama víte, jak muži případné problémy se svojí chloubou těžce snáší. Sníženou chuť na sex a neschopnost erekce na muže mají i problémy, které si řeší, špatná finanční situace, ztráta zaměstnání atd. Pokud se necítí býti „muži“, extra výkony Vám v posteli asi podávat nebudou. I tady doporučujeme, pokud budou problémy přetrvávat, navštívit odborníka.

4)Co dělat pro zintenzivnění prožitku?

Chcete si víc užívat sexu a nevíte jak na to? Pokud prožitku normálně dosahujete, jsou různé prostředky, kterými můžete svůj prožitek ještě umocnit, např. zcitlivující lubrikační gel, který použijete na bradavky a klitoris, další variantou je např. masáž od partnera, můžete se nechat masírovat na různých částech Vašeho těla, tak dlouho, dokud Vás to oba bude bavit, pokud Vás bude chtít partner „vytrestat“, bude Vás vzrušovat tak dlouho, dokud to nebude moct vydržet.

Velmi vhodné je také např. nechat si zavázat oči a přivázat ruce, nohy tak, abyste se nemohla hýbat a partner si může začít hrát. Ke svázání můžete použít např.šátky ( pozor ne hedvábné- mají tendenci se stahovat a přiškrtit končetinu). Mějte po ruce vždy nůžky, kdybyste se cítila nepohodlně, aby Vás partner mohl rychle osvobodit.

Další, co můžete vyzkoušet, jsou různé erotické pomůcky, pokud žádnou nemáte, zkuste svou první, pokud už máte, zkuste nějakou s více funkcemi atd.

A s čím můžete začít prakticky ihned jsou tzv. Kegelovy cviky – zatahování a povolování svalů pánevního dna. Když budou Vaše svaly v kondici nejen, že Vám to umožní lepší vnímání penisu a snadnější dosažení orgasmu, slouží jako prevence proti inkontinenci a vzniku hemeroidů, umožní Vám lepší držení těla a ploché bříško, tak Vám hlavně umožní cítit větší rozkoš. A to za toto nenamáhavé cvičení stojí, ne?

Pokud si ale sexu moc (nebo vůbec) neužíváte, není jiný způsob než se obrátit k sobě a zjistit, kde je chyba. Dosahujete orgasmu při masturbaci? Masturbujete vůbec? Máte se ráda? Máte ráda svoje tělo? Nebo se za něj stydíte?

Publikováno na www.dama.cz