1

Téma: Pouta, šátky, provazy...rady pro začátečníky

Spoutejte sebe (jeho), odvažte vášeň

Pouta, šátky, provazy, či různá jiná udělátka na větší, či menší znehybnění jste už určitě viděli. Teď už jde pouze o to je zkusit. Nebojte se experimentovat. I pokud nechcete investovat do skutečných pout a úvazů, můžete si doma příjemně hrát.

Na co si dát pozor a co se rozhodně nehodí k poutání- byť i jemnému?:

-cokoliv omotaného kolem krku
-hedvábné šátky - hedvábí je zrádné a stahuje se
-dráty a hodně tenké špagátky

Pokud nechcete vymýšlet, čím by šel Váš partner, nebo Vy efektivně znehybnit, sáhněte po poutech. Ať už kovových, plyšových, látkových, nebo kožených. Základní funkci plní všechny - drobné znehybnění a umožnění partnerovi hrát si s tělem a vzrušením protějšku.

I pro velmi energického a dominantního člověka, ať už jste jím Vy, nebo partner, je zajímavá chvíle, kdy se dobrovolně odevzdá, nechá si ruce spoutat a užívá si vzrušení.

Tipy pro Vás:
- Spoutejte partnerovi ruce za hlavou, po té si ho osedlejte a ukažte mu, že umíte divokou jízdu. Bude Vás chtít chytit za boky a v tom je kouzlo pout - nebude moc. Zkrotíte si svého hřebce.
- Připoutejte partnerovi každou ruku zvlášť k rohu postele a ukažte mu, že milujete banán. Pomalu olizujte a stimulujte jeho chloubu. Dejte si pozor a před jeho orgasmem přestaňte. Takto si pohrajte párkrát a po té ho odpoutejte- uvidíte tu jízdu. Vezme si Vás jako Zorro mstitel.
- Klekněte si, hlavu opřete o polštář a ruce nechte podél těla, partner Vám zápěstí připoutá ke kotníkům a vy mu tak odhalíte své svatyně. Bude je mít krásně přístupné a jistě toho využije.

V každém případě nezapomínejte na bezpečnost a mějte u postele pro každý případ nůžky.