1

Téma: Myslíte si, že erot.hračky můžete používat jenom ke svému uspokojení?

3  pomůcky, které můžete použít tak, jak byste nečekali..

Existují erotické pomůcky, u kterých je naprosto jasné a neměnné použití. Ale existují také ty, které mimo své primární funkce a troše fantazie, jsou multifunkční a jejich další použití dokáže překvapit jak Vás, tak partnera/partnerku.

Malé, nespojené Venušiny kuličky
Venušiny kuličky pro pokročilé uživatelky, takto jsou většinou označovány. Než si vycvičíte svaly pánevního dna tak, aby jste je v sobě udržela a přesto je již máte doma, nezoufejte. Užijete si s nimi zábavu i tak. Před souloží si je zaveďte a upozorněte partnera, ať do Vás vstupuje pomaleji, že na něj uvnitř čeká překvapení. Kuličky se do Vás i s partnerem v pohodě vejdou, občas se posunou a tím stimulují jak Vás, tak partnera.
http://www.vasepoteseni.cz/california-s … ail-zbozi/


Malé vibrační vajíčko
Vibrační vajíčko, je samo o sobě multifunkční pomůcka, můžete ho použít na stimulaci klitorisu, vaginálnímu, análnímu, výsledně i na masáž penisu, nebo celého těla. Co Vás možná ale nenapadlo je použití do vibračních erekčních kroužků- vložením místo vibrační patrony uděláte z obyčejného levného kroužku výkonné „dělo“.


Masažér na klitoris
Různé tvary, ať už kapkovité, placaté, nebo hlavice… na trhu je jich spousta. Pokud zvolíte dobře, užijete si s nimi spoustu „velkých O“ . Ale už jste si je někdy zkusili přiložit na krční páteř? To je slast! Jemná masáž vibracemi udělá možná víc práce než půl hodinová předehra.