1

Téma: Anální hrátky

V posledních letech se hodně rozmáhá téma análních praktik. Je to částečně tím, že už skoro není porno, ve kterém by se min. jedna kakaová dírka nenaplnila. Když Vám muži budou tvrdit jak anál milují, vydělte počet těch, které tvrdí, že je to běžná praktika tak min polovinou a jste možná na správném čísle.

Ani pro muže to totiž není tak samozřejmé, jak se nám snaží namluvit. Ano láká je to a to i v rámci další odškrtnuté kolonky- zažito:-).

Dočtete se, že anální oblast je velmi citlivá, je to pravda, protože až ke konečníku sahají nervová zakončení z klitorisu. Tedy teoreticky by stimulace konečníku měla být stejně citlivá a příjemná jako našeho milovaného knoflíčku. Teorie ovšem zdatně pokulhává za praxí, protože do hry přichází psychika a ta mrška celou teorii posílá k vodě. Ano, otázka zda anál ano, či ne, je ve většině případů ve vaší hlavě a to jen a pouze.

Zkuste se povznést nad čistotu - hygiena díky pár pomůckám a trikům relativně zajistit. Položte se pouze na otázku, zda to chcete zkusit, nebo ne. Pokud si nechcete rozšířit obzory, pravděpodobně s Vámi nic nehne. Na druhou stranu za zkoušku - pomalou postupnou, začněte jako Budulínek- jedním prstíčkem… za to přece nic nedáte.

Každopádně se držte několika zásad:
-násilí a rychlost je cesta do pekel, ne do ráje rozkoše
-lubrikantu není nikdy dost
-uvolnění je základ úspěchu