1

Téma: Venušiny kuličky

Dobrej, muž mi koupil venušiny kuličky. Sem asi divná, ale na co to je, protože na orgasmus tedy ne.

2

Re: Venušiny kuličky

Marry, máte pravdu...

Venušiny kuličky jsou zdravotní, nikoli erotická pomůcka. Pokud si nesednete po jejich zavedení na starou ždímající tatramatku, tak opravdu zázraky neudělají.

Venušiny kuličky jsou primárně na posilování poševního svalstva a svalstva pánevního dna, které můžete použít při sexu, na lepší stisk partnera,ale hlavně toto svalstvo je odpovědné za bezproblémové udržení moči- tedy posilování s venušinými kuličkami je prevence proti inkontinenci a Vy i Váš partner to jistě oceníte taky.

Nezapomínejte při jejich zavádění na lubrikaci a také je důležité vybrat ty, které budou vyhovovat stavu, ve kterém je Vaše svalstvo.

Veselé koulení přejí Sexperti

3

Dobry den, dala jsem si do vyhledavace "venusiny kulicky" a vyjelo toho na me spoustu..Je mi 35, mam dve deti a nikdy jsem nic podobneho nezkousela, poradite, jake si mam vybrat? A jeste by nemusely stat hodne penez..
Diky Marketa

4

Dobrý den Markéto,

vyberte si kuličky, které budou ideálně celosilikonové ( kvůli údržbě), dále nebudou vcelku ( tvar přesýpacích hodin), ale bude to kulička, silikonova šňůrka a kulička. Tento typ je pro naprosté začátečnice. Kvalitní kuličky pořídíte +- 500 Kč

Jen opět připomínáme, nezapomeňte na lubrikant

Sexperti

5

Dobrý den, jsem už delší dobu bez partnera a hrozně mi chybí sex. Masturbace mě neuspokojuje. Uvažuji o koupi venušiných kuliček. Četla jsem v diskuzi na internetu, že se s nimi dá dosáhnout úžasný orgazmus. Myslíte si že by mi to pomohlo? Děkuji, Ivana.

6

Dobrý den Ivano,

Kuličky jsou zdravotní pomůcka, nikoli erotická. Pokud si s nimi nesednete na starou ždímající Tatramatku, tak pochybuji o tom, že jejich pouhé zavedení přivodí orgasmus.

Za to jejich pravidelné používání zesílí poševní svaly a ty po té pomohou k úžasnému orgasmu.

Náš tip, pořiďte si vibrátor :)

Sexperti

7

Dobrý den,

chci se zeptat. Před nějakou dobrou jsem si venušiny kuličky koupila.
Ty kuličky když mám uvnitř ani necítím, ani mi nevypadávání, jsou fajn. A stačí když je tam jen mám nebo musím stlačovat pánevní dno?

Díky

Bára

8

Dobrý den Báro,

to, že nevypadávají, je dobrá zpráva (svaly v nějaké kondici jsou a kuličky vevnitř udrží), a to, že je necítíte zas tak dobrá zpráva není, ale proto máte kuličky, aby se stav svalů zlepšil a Vy tak lépe cítila nejen kuličky, ale při sexu i svého partnera:-). Nemusíte pánevní dno stlačovat, stačí, když máte kuličky zavedené. To nejhlavnější je pohyb, musíte se s kuličkami hýbat, jít na procházku, uklízet atd...Když budete například jen ležet nebo sedět, tak to nemá žádný význam, kuličky nepracují (respektive gravitace), kuličky chtějí dolů a svaly se posilují tak,že ty se zase snaží kuličky vevnitř udržet.

9

Objevil se i dotaz, co dělat, když v sobě kuličky neudržíte ani chvilku.

Ta horší zpráva je, že Vaše svaly pánevního dna jsou ve velmi špatném stavu a je opravdu za pět minut dvanáct je začít dávat do pořádku. (ženy,co to mají podobně, trpí velmi pravděpodobně inkontinenci a není to vůbec příjemné, a i při sexu je velmi pravděpodobné, že partnera v sobě skoro vůbec necítí, hůře dosahují orgasmu, a partner má také pocit, že v uvnitř "plave").

Ta dobrá zpráva je,že i s takovýmhle stavem se dá něco dělat...kuličky jsou totiž z různých materiálů, velmi se nám osvědčily a i naše klientky nám to referují zpět, že pomáhají tyto venušiny kuličky - http://www.vasepoteseni.cz/california-c … ail-zbozi/

Z jedné strany jsou mají totiž hladší plošky, které slouží pro snadnější zavádění a z druhé "hrubší" (pocitově vůbec nepoznáte), které právě brání snadnému vyklouznutí.

Postup je jednoduchý, zvyšovat intervaly času zavedených kuliček.

10

Dobrý den Báro,
Pokud se Vám zdá, že kuličky necítíte, třeba máte nějaké extra lehké. Zkuste nějaké těžší.

11

Ahoj, mám podobný problém, právě jsem si koupila kuličky o průměru 3,5 cm a váží něco přes 80g. Je mi sice 26 a po porodu zatím nejsem, ale myslela jsem si, že 80g už je docela dost, aby to fungovalo, přesto mám problém kuličky vytáhnout i sama za provázek, natož aby samy vyklouzávaly :( Měla bych si teda koupit nějaké ještě menší/těžší? ..diky :)

12

Nikie, kuličky, které máte jsou v pořádku. Máte psychický blok, některé ženy si je nedokáží ani zasunout..použijte lubrikační gel a při vytahování to zkuste prodýchat, je to jen a jen ve Vaší hlavě.

13

Já mám a musím říct, že jsme opravdu spokojena